28 Wrzesień 2016 09:29

· Najnowszy użytkownik: wilma
Galeria zwycięzców
Mariusz Ramenda laureatem zawodów centralnych OWiUB Nowy Sącz 2013
W dniach od 11 do 13 kwietnia 2013 roku wspólnie z uczniem klasy IVd technikum Mariuszem Ramendą uczestniczyliśmy w zawodach centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Nowym Sączu.
Jako szkoła możemy się pochwalić 15 laureatem tej Olimpiady.
Uroczystość zakończenia olimpiady z udziałem Pani dyrektor ZS nr1 w Wadowicach - mgr Doroty Szemik odbyła się w nowosądeckim Ratuszu.
Tegoroczna edycja zgromadziła 82 uczniów z 49 szkół budowlanych z całej Polski. Imprezami towarzyszącymi w trakcie naszego pobytu były: wycieczka po Ziemi Sądeckiej, uroczysta kolacja z udziałem rektora Politechniki Krakowskiej profesora Kazimierza Furtaka, który wręczał uczniom listy gratulacyjne oraz prelekcja dotycząca produktów firmy Fakro. Był to nasz 15 start w zawodach na szczeblu ogólnopolskim– zakończony, jak wszystkie poprzednie, sukcesem.
Test i foto: K. Szczygieł
Kolejny raz z wizytą u Rektora Politechniki Krakowskiej
Uczeń klasy IVd naszej szkoły Mariusz Ramenda uczestniczył w dniu 4 kwietnia 2013r. w spotkaniu z władzami Politechniki Krakowskiej. Z rąk rektora uczelni prof. dr. hab.inż. Kazimierza Furtaka w  sali senackiej odebrał liczne nagrody za zawody okręgowe OWiUB.

Przypomnijmy, że Mariusz był jednym z trzech uczniów naszego technikum, uczestniczących w zawodach okręgowych XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Mariusz Ramenda zakwalifikował się finałów centralnych i wkrótce wraz z opiekunem - panem mgr. inż. Krzysztofem Szczygłem wybiera się na zawody do Nowego Sącza.

Uczniowi i Opiekunowi serdecznie gratulujemy!!!

Foto w galerii K. Szczygieł  Relacja w obrazach

15 raz na zawodach centralnych OWiUB

Dnia 2 marca 2013 roku troje naszych uczniów: Urszula Borsuk, Mateusz Bizoń i Mariusz Ramenda pojechało na zawody okręgowe XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Krakowie.  W zawodach  tych uczestniczyło 108 uczniów z 24 szkół budowlanych południowej Polski.

Uczeń klasy IVd technikum Mariusz Ramenda awansował do zawodów centralnych olimpiady, która odbędzie się w Nowym Sączu. Będzie  24 uczestnikiem zawodów na tym poziomie z naszej szkoły.
Wspólnie z mgr inż. K. Szczygłem po raz 11 z kolei będą nas reprezentować na szczeblu  centralnym.

Tekst i foto w galerii: K. Szczygieł

Eliminacje szkolne 2012/2013
W dniu 11 października 2012 odbyły się eliminacje szkolne OWiUB w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Wadowicach. Uczestniczyło w nich 10 uczniów klas III i IV.
Osoby, które zwyciężyły i podejmą trud przygotowań do zawodów okręgowych w Krakowie to: Mateusz Bizoń, Mariusz Ramenda i Urszula Borsuk.
Życzymy wytrwałości !

Krzysztof Szczygieł
Kolejni laureaci olimpiady - Bytom 2012

Dominik Urbański i Joanna Roman zostali laureatami XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Zawody centralne odbyły się w Bytomiu. Startowało w nich 94 uczniów z 51 szkół budowlanych z całej Polski.
Nagrody, które otrzymali to: indeksy na dowolną uczelnię techniczną w Polsce, oceny celujące ze wszystkich przedmiotów zawodowych w obecnym roku szkolnym, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, medale, nagrody rzeczowe i materiały reklamowe. W zakończeniu olimpiady uczestniczyła pani dyrektor mgr D. Szemik, która odebrała z rąk ministra budownictwa Janusza Żbika dyplom za zajęcie 12 miejsca w klasyfikacji szkół. Opiekę nad uczniami w zawodach centralnych sprawował mgr inż. Krzysztof Szczygieł, który wraz z żoną Aleksandrą Łokcik-Szczygieł przygotowywał ich do startu.

Przygotował mgr inż. Krzysztof Szczygieł

Nasi laureaci
XXII OWIUB w szkole

Joanna Roman - okręgowe 2010

Zawody centralne - Ostrołęka 2010

Dominik Urbański - finał 2011

Joanna Roman i Izabela Pułecka

Joanna Roman i Dominik Urbański

Zawody okręgowe XXV OWiUB

Dominik Urbański - Laureat zawodów okręgowych 2012

Joanna Roman - laureatka zawodów okręgowych 2012

Nagrody wręcza Rektor PK - WiuB 2012/2013

Mariusz Ramenda - laureat XXVI OWiUB

Nie możesz się zalogować?
Wygenerowano w sekund: 0.08 219,665 unikalnych wizyt